Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Трампа переконані, що санкції Обами спрямовані проти нової адміністрації США

Конвей була лише одним із численних політиків, хто розкритикував пакет нових санкцій президента Обами.

Представники перехідної команди новообраного президента Дональда Трампа наголошують, що президент США Барак Обама створює штучні перепони для наступної адміністрації в тому, щоб відновити відносини з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це пише Politico.

"Однією з причин того, що він зробив зараз було бажання "обмежити рамками" президента Трампа", - заявила радник обраного президента Келліан Конвей. Вона також припустила, що розширення обмежень проти Росії могло бути політизованим рішенням з боку Обами.

Конвей була лише одним із численних політиків, хто розкритикував пакет нових санкцій президента Обами. Трамп і його команда досі не хочуть визнавати того, що за хвилею кібератак на Америку під час президентських виборів стоїть саме Росія.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти Росії. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Міністерства фінансів США у четвер, 29 грудня. Під санкції потрапили ФСБ, ГРУ, компанії ЦОР Security, Автономна некомерційна організація "Професійне об'єднання конструкторів систем інформатики" і "Спеціальний технологічний центр". Окрім санкцій, США видворяють 35 російських дипломатів і їхні сім'ї.

Барак Обама наказав розвідці підготувати доповідь про втручання Росії у вибори президента США.

Раніше в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, щоб допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон.

Відео Трамп обговорить з головами американських спецслужб санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції