Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Трампа почали підготовку до допиту спецпрокурора Мюллера щодо "російського втручання"

Офіційного підтвердження наразі немає.

Президент США Дональд Трамп почав підготовку до зустрічі зі спецпрокурором у справі російського втручання у вибори Робертом Мюллером.

Про це розповіли наближені до справи джерела виданню CNN.

Так, Трамп почав перші кроки до підготовки до розмови з Мюллером, який опитає президента щодо ймовірного втручання у вибори 2016 року Російської Федерації. Одне із джерел повідомило, що підготовчі роботи перебувають "у зародку".

Підготовка почалася з коротких, проте інформативних консультацій. Трамп розглядає усі ймовірні теми, котрих може торкнутися спеціальний прокурор Мюллер. Проте формально президент ще не дав згоди на допит.

Та перші підготовчі роботи свідчать ро те, що Трамп із командою відкриті для розмови з Мюллером, незважаючи на те, що дехто з наближених до президента осіб побоювався звинувачень у неправдивих відповідях Трампа, які могли б виплисти після допиту. 

Юрист, який займається справою з боку Мюллера і адвокат Дональда Трампа відмовилися давати будь-які коментарі.

Також поки невідомо, чи даватиме Дональд Трамп присягу казати правду і тільки правду перед розмовою з Мюллером, проте у США брехня Федеральному бюро розслідувань вважається злочином навіть без присяги.

ВідеоТрамп заявив про готовність до допиту у справі про втручання РФ у вибори США

Допит може відбутися протягом наступних двох чи трьох тижнів. Американська розвідка вже визнала, що Москва намагалася вплинути на результати голосування саме на користь Трампа.

Трамп заявив про готовність до допиту у справі про втручання РФ у вибори США

Нагадаємо, команда спецпрокурора Роберта Мюллера, що розслідує справу щодо російського втручання у вибори президента США, допитала двох російських олігархів. 

Спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії за втручання у вибори президента США з допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

16 лютого Міністерство юстиції США заявило, що 13 громадян Росії і три російські установи звинувачуються у втручанні у вибори президента США і політичний процес в країні. Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду Вашингтона.

Звинувачення висуваються проти компанії "Агентство інтернет-досліджень", яка більш відома як "фабрика тролів", а також проти "Конкорд Менеджмент" і "Конкорд Кейтеринг". Усі три фірми належать  російському мільярдеру Євгену Пригожину, якого називають "кухарем Путіна". 

Пригожин також входить до списку підозрюваних. Також у списку Михайло Бистров, Михайло Бурчик, Олександра Крилова, Сергій Полозов, Ганна Богачова, Марія Бовда, Роберт Бовда, Аслан Джейхун, Вадим Подкопаєв, Гліб Васильченко, Ірина Каверзіна та Володимир Венков. Вони усі є співробітниками "фабрики тролів". 

Російський мільярдер Євген Пригожин у свою чергу заявив, що не засмучений тим, що проти нього в США висунули звинувачення у втручанні у вибори президента. "Американці дуже вразливі люди, вони бачать те, що хочуть бачити. З великою повагою ставлюся до них. Я зовсім не засмучений, що опинився в цьому списку. Якщо вони хочуть бачити диявола — хай бачать", — сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції