У Трампа пручаються проти призначення спецпрокурора для розслідування втручання РФ у вибори

На призначенні незалежного спеціального прокурора в США наполягають демократи в американському Конгресі.

Після звільнення очільника ФБР Джеймса Комі, який очолював розслідування щодо втручання Росії в президентські вибори у США, у команді Трампа виступають проти призначення відповідного спецпрокурора.

Про це заявила заступник речника Білого дому Сара Хакабі Сандерс, - пише Укрінформ.

"Ми не думаємо, що це необхідно", - заявила вона. Щоправда, вона додала, що адміністрація Білого дому як ніхто інший хоче, щоб розслідування про втручання РФ у вибори у США було завершено якомога скоріше.

 

На призначенні незалежного спеціального прокурора в США наполягають демократи в американському Конгресі. Зокрема, лідер демократичної меншості в Сенаті Чарльз Шумер назвав невипадковим звільнення Комі в той момент, коли ФБР "надто наблизилось до президента". При цьому він висловив упевненість у необхідності призначення спеціального прокурора, який буде незалежним від органів влади у проведені слідства щодо втручання Росії у внутрішні справи США.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп спровокував хвилю обурення, звільнивши главу ФБР Джеймса Комі, який очолював розслідування про можливі зв'язки передвиборного штабу американського лідера з Росією для впливу на результати виборів.

ВідеоТрамп звільнив голову ФБР, який розслідував зв'язки президента США з Москвою

Залиште свій коментар