Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Трампа відтермінували видання ліцензій на роботу з обладнанням Huawei

Відомство не затвердило 50 запитів на отримання ліцензії.

Білий дім вирішив поки не видавати американським компаніям ліцензії для відновлення роботи з обладнанням китайської компанії Huawei Technologies. Про це повідомили поінформовані джерела, передає видання Bloomberg.

Джерела видання зазначають, що це рішення пов'язане з тимчасовим припиненням Китаєм закупівель американської сільськогосподарської продукції.

Згідно з ухваленим раніше рішенням, американські компанії можуть працювати з Huawei тільки, якщо отримають офіційний дозвіл від Білого дому.

Нагадаємо, 16 травня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження надзвичайного стану в телекомунікаційній сфері, яким заборонив використання американськими компаніями телекомунікаційного обладнання, виготовленого фірмами, що становлять загрозу "національній безпеці, зовнішній політиці та економіці" країни. У "чорному списку" опинився й Huawei.

20 травня міністерство торгівлі США видало Huawei тимчасову ліцензію, яка дозволить їй підтримувати мережі й оновлювати програмне забезпечення. Тимчасова ліцензія чинна 90 днів. Її отримала не тільки Huawei, а й 68 пов'язаних із нею компаній. Наприкінці травня компанія Huawei подала скаргу до суду в Техасі з метою визнати неконституційним занесення компанії до "чорного списку", що обмежує можливості Huawei для продажу обладнання на території США.

ТСН.ua з’ясував, з чого розпочався скандал та чого варто чекати власникам телефонів Huawei

ВідеоМіністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Зробити це дозволив указ Дональда Трампа про надзвичайний економічний стан у США. Він спрямований на захист інформаційних технологій від іноземних загроз. У Вашингтоні вважають, що устаткування та технології Huawei можуть використовувати спецслужби Китаю.  

Міністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Залиште свій коментар

Вибір редакції