У Трампа захотіли ввести мито з мігрантів за подачу заяви про надання притулку в США - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мито не буде застосовуватися до тих, хто стверджує, що побоюється переслідування в пунктах в'їзду.

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість стягнення з іммігрантів плати за подачу заяви про надання притулку в США.

Про це пише BuzzFeed News.

"Згідно з пропозицією, включеною до ще недопрацьованого проект постанови, плата в $ 50 буде стягуватися за подачу заяви про надання притулку з тих, хто вже знаходиться в США", - повідомили виданню джерела, близькі до адміністрації президента.

При цьому співрозмовники уточнили, що мито не буде застосовуватися до тих, хто стверджує, що побоюється переслідування в пунктах в'їзду, або до тих, хто просить захисту в ході процедури депортації.

Зараз плата за подачу заяви про надання притулку не стягується.

Фотогалерея До США наближається десятитисячний караван мігрантів – Трамп обіцяє перекрити кордон (9 фото)

ВідеоВелике переселення народів: чим небезпечний наплив мігрантів

Увесь світ цими днями стежить за долею кількох тисяч людей, які тікають від голоду та злиднів з країн Латинської Америки. І пішки рушили до Сполучених Штатів. До мрії їм залишилося менше третини шляху. Але Дональд Трамп своїм указом дозволив прикордонникам не просто огороджуватися, а стріляти по мігрантах. Навала біженців лякає вже не тільки американців. Але й увесь цивілізований світ. 

Велике переселення народів: чим небезпечний наплив мігрантів

Міністерство внутрішніх справ Мексики заявило у неділю, що країна, починаючи з 19 жовтня, вислала 11 тис. громадян країн Центральної Америки. У повідомленні також йдеться, що понад 1,9 тис. з них були учасниками "караванів".

Влада Мексики не виключає, що до кінця цього року можуть вислати з країни до 100 тис. мігрантів з центральноамериканських країн, заявили в міністерстві.

Раніше шеф Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що Білий дім надав його відомству більше повноважень для захисту співробітників Бюро митного і прикордонного контролю на південному кордоні країни.

Однак у той же час міністр оборони США Меттіс заявив, що не планує створювати табори змісту для мігрантів. Зараз на південному кордоні США розгорнуто близько 5,8 тис. військових, які активно працюють над тим, щоб створити інженерні загородження, зокрема, з колючого дроту, а також інші перешкоди вздовж кордону. Меттіс підкреслив, що військовий персонал не буде виконувати правоохоронних ролей, що заборонено законом.

Нагадаємо, 9 листопада президент Дональд Трамп підписав розпорядження, яке забороняє надавати притулок тим мігрантам, хто потрапив на територію США незаконно, у зв'язку з ситуацією на південному кордоні США і тимчасовими надзвичайними заходами американської влади у сфері міграції.

У відповідь на це правозахисна організація "Американський союз громадянських свобод (ACLU) подала в суд на адміністрацію Дональда Трампа з вимогою скасувати указ про заборону на надання притулку нелегальним іммігрантам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції