У третьому реакторі "Фукусіми" підвищується температура

Температура у реакторі зросла з 102 до 240 градусів Цельсія. Корпус реактора витримує максимальну температуру 280 градусів.

У третьому реакторі аварійної японської АЕС "Фукусіма-1" протягом декількох днів підвищується температура. Влада Японії знову підтвердила заборону на перебування в 20 кілометрів зоні відчуження навколо електростанції.

Як повідомляється, у перші травневі дні температура зросла з 102 до 240 градусів Цельсія. Корпус реактора витримує максимальну температуру 280 градусів.

"Якщо цей показник буде перевищений, можуть виникнути пошкодження на корпусі реактора", - заявив представник Японського агентства з атомної безпеки Nisa. За його словами, причини підвищення температури поки не встановлені.

Наразі прийнято рішення посилити охолодження реактора, приплив води збільшено з 7 до 9 кубометрів на годину.

Тим часом японські влада знову підтвердила заборону на перебування в 20 км зоні відчуження. Наступного тижня невеликим групам евакуйованих жителів вирішать на короткий час відвідати покинуті будинки. Вони будуть доставлені в зону на спеціальних автобусах у супроводі фахівців із захисту від радіаційного випромінювання. Дозволи видаються лише одній людині з сім'ї, перебування обмежена двома годинами.

Відвідування 3-кілометрової зони навколо АЕС і раніше, заборонено.

Нагадаємо, нещодавно влада Японії визнала, що тримала в таємниці інформацію про радіоактивне зараження в районі аварійної АЕС "Фукусіма-1" і прогнози про розвиток ситуації. У Токіо пояснили, що таким способом хотіли запобігти паніці.

Читайте також:

Тисячі японців в Токіо зажадали закрити всі АЕС в країні

Японія терміново закриває ще одну АЕС поблизу Токіо

Японці вперше після аварії на "Фукусімі" увійшли всередину першого енергоблоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: