У Третьяковській галереї біля картини Врубеля роздягнувся до стрингів чоловік

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У спідньому він і пішов із музею.

В Москві у Третьяковській галереї стався дивний перформанс. Там просто в залі біля витворів мистецтва оголився один із відвідувачів.

Очевидці розповіли російським ЗМІ про те, що чоловік залишився в самих стрингах, а на його спині були написи. В такому вигляді дивний відвідувач продовжив далі пересуватися галереєю. Доки до чоловіка була прикута загальна увага, його приятель почепив на стіну картину власного авторства. Цим діям, а також прогулянці оголеного чоловіка ніхто не заважав.

У прес-службі Третьяковської галереї подію назвали "несанкціонованим перформансом невідомих сучасних художників". За даними музею, відвідувач разом із своїм супутником залишили по собі кілька дрібних предметів, які схожі на твори сучасного мистецтва. Також музейники уточнюють, що інцидент стався в залі, де експонуються картини Врубеля. Згідно офіційної версії, загрози картинам та іншим відвідувачам галереї не існувало.

Фотогалерея На Закарпатті прикордонники виявили в рейсовому автобусі картини ХVIII століття (4 фото)

Поліція російської столиці вже розпочала пошуки чоловіка. За даними правоохоронців, прогулянку той розпочав біля картини Михайла Врубеля "Христос в Гефсиманському саду". Співробітники музею викликали представників органів правопорядку, однак чоловік у стрингах встиг піти з галереї та уникнути зустрічі з поліцейськими.

Раніше повідомлялося, що суд у Москві стане до розгляду кримінальної справи Ігоря Подпоріна, який пошкодив картину Іллі Рєпіна "Іван Грозний і син його Іван" в Третьяковській галереї. Чоловік був затриманий 25 травня 2018 року після того, як металевим стовпчиком огорожі розбив скло картини і пошкодив полотно "Іван Грозний і син його Іван". Згідно з відеороликом, який оприлюднило МВС РФ, чоловік розповів дізнавачам, що приїхав в музей спеціально подивитися на картину, а перед нападом випив горілки в буфеті "Третьяковки". 

ВідеоФранцуз Абрагам Поншеваль вирішив провести перфоманс-експеримент

Залиште свій коментар

Вибір редакції