У Чечні знову ввели режим контртерористичної операції

Менше, ніж за тиждень після скасування режиму КТО, який діяв у Чечні протягом 10 років, його знову ввели у трьох районах республіки.

У трьох районах Чеченської республіки 23 квітня оголошено режим контртерористичної операції.

Про введення КТО повідомив представник об'єднаного прес-центру оперативного штабу в Чеченській республіці.

"Оперативним штабом Чеченської республіки наголошується активність членів незаконних озброєних формувань, які діють на території Шалінського, Шатойського і Веденського районів Чечні, і у зв'язку з цим оперативним штабом прийнято рішення про проведення з 00 годин 23 квітня контртерористичній операції на території гірської частини Шалінського району, виключаючи населені пункти Шалі, Новий Атаги, Чирі-юрт, Сержень-юрт, а також на всій території гірських районів Шатойського і Веденського", - відзначив співрозмовник.

За даними штабу, рішення про проведення контртерористичної операції на цих територіях прийняте також у зв'язки з тим, що "під час спецзаходів, що проводилися в квітні поточного року на території цих районів, підрозділи федеральних сил і правоохоронних органів республіки тричі натрапляли на озброєні опори бандугруповань". "Були розкриті і знищені 10 місць базування екстремістів, шість тайників із значними запасами зброї, боєприпаси і продукти харчування, затримано трьох озброєних злочинців і п'ять посібників", - відзначив представник штабу.

Режим контртерористичної операції передбачає ряд обмежень, що пов'язаних з доглядом фізичних осіб і речей, що знаходяться при них, а також транспортних, доправлення в разі відсутності документів громадян в органи внутрішніх справ, обмеження пересування транспорту і громадян на території, оголошеною зоною КТО.

Режим контртерористичної операції, що діяв в Чечні майже десять років, був скасований 16 квітня.

Читайте також:

В Росії порахували чеченських бойовиків, що вижили

Росія закінчила контртерористичну операцію в Чечні

У Чечні солдат застрелив трьох військовослужбовців

Кадиров закликав чеченців не зважати на закон та брати двох дружин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: