У центральній Польщі стався землетрус

У Лодзінському воєводстві Польщі, де розташовано багато вугільних копалень, стався незвичайно сильний для цього району землетрус.

У центральній частині Польщі стався незвично сильний для цього регіону землетрус. Сила підземних поштовхів, зафіксованих приблизно о 5 годині ранку за місцевим часом, становила 4,42 бали за шкалою Ріхтера.

Епіцентр землетрусу знаходився у 28 кілометрах на південний захід від міста Белхатув у Лодзінському воєводстві, поштовхи відчувалися в радіусі кількох кілометрів.

Повідомлень про жертв і постраждалих не надходило, пошкоджено фасад однієї зі шкіл в околицях Белхатува, а також деяких збитків зазнали розташовані у цьому районі шахтарські копальні.

Водночас мешканці району, пам'ятаючи про нещодавній руйнівний землетрус на Гаїті, фактично заблокували телефонну лінію екстреного зв'язку, намагаючись отримати інформацію про можливі поштовхи.

За словами геофізиків, регіон, в якому стався землетрус, є гірським, і поштовхи там - явище звичайне, але у цьому випадку незвичайною є їхня потужність.

Зазначимо, що вся територія України також є небезпечною з точки зору сейсмічної активності. Найбільш ризиковані у цьому плані регіони – Крим та Закарпаття.

Читайте також:

На Гаїті стався третій землетрус

Сейсмологи очікують землетруси в Україні

Жреці вуду на Гаїті після землетрусу очікують нашестя зомбі

На Гаїті у братських могилах поховали 70 тисяч жертв землетрусу

ВідеоУ центральній Польщі стався землетрус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: