У музеї геноциду осетин виставлена українська зброя

До роковим грузинсько-російської війни у Цхінвалі відкрили Музей геноциду.

Президенти Південної Осетії Едуард Кокойти і Абхазії Сергій Багапш відкрили в Цхінвалі Музей геноциду.

Музей розміщений в зруйнованому житловому будинку без даху і відкритий на честь роковин початку російсько-грузинської війни.

"Заради майбутніх поколінь, щоб таке більше не повторилося - це треба зробити (відкрити музей – ред.). Ми бажаємо, щоб надалі всі музеї, які тут відкриватимуться, були присвячені тільки радісним подіям", - сказав Кокойти.

Як експонати виставки представлені фотографії трагічних подій серпня минулого року. На них зображені зруйновані будівлі, тіла загиблих людей. Крім того, в експозиції представлені трофеї з місць бойових дій: касетні бомби, заборонені міжнародним гуманітарним правом до застосування, снаряди залпового вогню Ураган українського виробництва.

Кокойти відзначив, що за час бойових дій грузинські військові не захопили жодного прапора Південної Осетії або Росії, або Придністров'я. "В той же час у нас багато захоплених прапорів грузинської армії", - похвалився він.

Крім того, жителі Південної Осетії вшанували жертв п'ятиденної війни хвилиною пам'яті.

Нагадаємо, 8 серпня виконується рік з початку військового конфлікту між Грузією і Росією, підсумком якого стало визнання Москвою Абхазії і Південної Осетії незалежними державами.

Президент Абхазії Сергій Багапш на честь роковин початку війни прибув у Цхінвалі, де зустрівся з своїм південноосетинським колегою Едуардом Кокойти.

Як повідомлялося, після відкриття Музею геноциду президент Південної Осетії Едуард Кокойти заявив, що Грузія і Україна не здатні бути самостійними державами, тому що "у Грузії немає досвіду і практики державності, і Грузія не здатна бути самостійною державою, так само, як і Україна, яку також сьогодні лихоманить".

Читайте також:

Кокойти: Україна не здатна бути самостійною державою

У Грузії палять російські прапори

Мєдвєдєв попередив Саркозі: Грузія збирає на кордоні війська

Саакашвілі: Путін хоче мене вбити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: