У Тунісі ісламісти палять борделі

Ісламісти в Тунісі, який тривалий час був однією з найбільш світських держав регіону, провели демонстрації з вимогою закрити публічні будинки.

У столиці Тунісу, місті Туніс, прихильники ісламістських течій намагалися підпалити місцевий "квартал червоних ліхтарів", який користувався популярністю серед іноземних туристів і місцевих мешканців.

Поліція і армійські підрозділи припинили підпали.

Напередодні в Тунісі пройшли демонстрації ісламістів з вимогою закрити публічні будинки.

Туніс за часи правління скинутого президента Зін ель-Абідіна Бен Алі був однією з найбільш світських арабських країн. Тут діяла законодавча заборона на багатоженство.

Крім того, туристичний бізнес є одним з основних у Тунісі. У цій галузі працює близько 400 тисяч громадян країни - близько 4% населення. Однак через заворушення цей бізнес втратив близько 40% доходу.

Нагадаємо, масові акції протесту в Тунісі почалися в грудні 2010 року і тривали більше місяця. Причиною заворушень стали невирішені проблеми безробіття, корупції, високих цін на харчі. Під час безладів у країні загинули більше 200 людей, 500 отримали поранення. Президент Бен Алі був змушений втекти з країни, влада відійшла до перехідного уряду, який очолює прем'єр-міністр Мухаммед Ганнуші.

Читайте також:

У Тунісі масово позбавляються від числа "сім" - щасливого для екс-президента

Протести в Лівії вийшли з-під контролю: відключено Інтернет, понад 80 загиблих

Єгипет повертається до життя: тисячі туристів прибули на курорти

З Каїрського музею викрали статую Тутанхамона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: