У Тунісі наважилися відкрити готель, де рік тому стався кривавий теракт на пляжі

На територію тепер пускають лише пожильців та працівників.

Готель "Imperial Marhaba" в Тунісі рік тому став відомим на весь світ через кривавий теракт, коли арабський студент з автомата розстріляв туристів на пляжі. Лише незабаром готель знову відчинить двері для туристів. Але поки що тут вирішили провести конференцію, присвячену миру та безпеці в країні. По всьому місту провели надзвичайні заходи безпеки, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Відтоді життя сусідніх готелів кардинально змінилося. Туристів ховають за величезними парканами, подекуди з колючим дротом, на території охорона з собаками, десятки камер 24 години на добу стежать за всім , що відбувається - в готелі, на вулиці і на пляжі. На територію пускають лише пожильців та працівників.

На в'їзді вони перевіряють кожну машину і тих, хто заїхав, заносять до спеціального реєстру. Усі ці списки одразу передають до поліції, яка перевіряє цих людей, а також номери машин.

Відпочивальників у готелі не багато. Після кривавого теракту повертатися сюди не наважуються британці та бельгійці. Держдепартамент США  також не рекомендує своїм громадянам їхати до Тунісу. Натомість подружжя французів своїм традиціям не зраджують. Переконують, що відчувають себе в безпеці.

"Нас навіть до готелю від аеропорту супроводжувала поліційна машина. Блокпости всюди, на кожному перехресті. Ми навіть на пляжі бачили поліцію. Але насправді нам це не заважає. ми навпаки хочемо підтримати тунісців", - розповідають французькі туристи.

Жартують, охорони більше, ніж відпочивальників. Пляжі патрулюють з собаками, полісмени перевдягнуті в цивільне, на воді - національна поліція. 

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

ВідеоГотель Imperial Marhaba в Тунісі, де рік тому стався кривавий теракт, повертається до мирного життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: