У Тунісі оголосили склад нового уряду

До уряду увійшли опозиційні лідери Ахмед Ібрагім і Мустафа бен Джафар. Крім того, засновник найбільшої в країні опозиційної партії Наджіб Шеббі стане міністром регіонального розвитку.

 У Тунісі оголошено склад уряду національної єдності. Про це повідомив прем'єр-міністр Мухаммед аль-Ганнуші.

За його словами, глави Міноборони, Мінфіну, МЗС і МВС зберегли свої пости в складі нового уряду.

До уряду також увійшли два опозиційні лідери Ахмед Ібрагім і Мустафа бен Джафар. Крім того, засновник найбільшої в країні опозиційної Прогресивної демократичної партії Наджіб Шеббі стане міністром регіонального розвитку.

Про те, що до складу нового коаліційного уряду Тунісу увійдуть як мінімум троє колишніх опозиціонерів, раніше повідомили джерела, знайомі з ходом переговорів щодо формування парламенту.

Як відомо, 14 січня позбавлений влади президент Бен Алі втік до Саудівської Аравії. Цьому передували масові хвилювання і заворушення, пов'язані з протестами населення проти зростання цін, безробіття та корупції, які тривали з кінця грудня. У результаті зіткнень демонстрантів з поліцією за місяць загинули понад 70 людей, сотні отримали поранення.

Після того, як президент залишив країну, повноваження взяв на себе прем'єр-міністр, а пізніше спікер парламенту. Конституційний рада оголосила про проведення в країні позачергових президентських виборів протягом 60 днів.

Читайте також:

Силовики розігнали демонстрацію в Тунісі водометами і газом

Скинутий президент Тунісу вивіз з країни 1,5 тонни золота

У Тунісі триває анархія: обстріляно будівлю МВС і президентський палац

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: