У Тунісі поліція газом розігнала антиурядову демонстрацію

Демонстранти вийшли на вулиці з вимогою відставки тимчасового уряду. Вони тримали плакати з написами "Забирайтеся геть!" і "Уряд все ще працює на Бен Алі".

Поліція Тунісу розігнала антиурядову демонстрацію, яка проходила в центрі столиці. Для розгону протестуючих силовики застосували сльозогінний газ.

Демонстранти, серед яких переважали молоді люди, вийшли на вулиці з вимогою відставки тимчасового уряду. Вони тримали плакати з написами "Забирайтеся геть!" і "Уряд все ще працює на Бен Алі".

Політична обстановка в Тунісі загострилася після заяви міністра внутрішніх справ Фахрата Раіхі про те, що якщо призначені на 24 липня вибори виграють ісламісти, в країні може відбутися військовий переворот.

Пізніше Раіхі спробував пом'якшити своє висловлювання, заявивши, що не хотів створювати напруженість і що його слова не призначалися для публікації.

Тимчасовий уряд перебуває при владі в Тунісі з 14 лютого, коли президент Тунісу Зін аль-Абідін Бен Алі, який правив країною більше 20 років, був змушений піти у відставку через численні акції протесту.

Всенародні вибори в конституційну раду країни, які мають вирішити політичну кризу, призначені на 24 липня. Після виборів члени конституційної ради повинні будуть призначити новий уряд чи запропонувати нинішньому продовжити керувати країною до проведення парламентських чи президентських виборів.

Читайте також:

Італія вислала назад до Тунісу сотні іммігрантів

Поваленого президента Тунісу звинуватили у вбивствах і змові проти держави

Мати тунісця, після смерті якого повстали арабські країни, пишається сином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: