У Тунісі сім'ям загиблих під час протестів виплатять гроші

Жертвам протистояння з поліцією у Тунісі під час масових протестів виплатять компенсацію.

У Тунісі на виплату компенсацій жертвам протистояння з поліцією уряд національної єдності виділив 354 мільйонів доларів. Міністр регіонального розвитку Наждіба Шеббі повідомив, що буде також виплачуватися щомісячна допомога по безробіттю у розмірі 107 доларів.

Коаліційний кабінет прийняв рішення провести кадрові перестановки в керівництві ряду провінцій країни. Очікуються також рішення щодо заміщення вакантних місць в уряді після виходу з нього трьох міністрів від профспілок і лідера Демократичного форуму за працю і свободи Мустафи бен Джафаара.

Незважаючи на дії коаліційного кабінету манефестанти не припиняють акції протесту, вимагаючи вивести з владних структур прихильників опального диктатора Зін аль-Абідін Бен Алі та його партії Демократичне конституційне об'єднання. Протести продовжилися з ранку навпроти резиденції прем'єр-міністра Мохаммеда Ганнуші. Профспілки заявили про виведення своїх прихильників на вулиці 27 січня для проведення загального страйку проти "нав'язаного їм уряду", у якому перебувають "кадри бен Алі".

Нагадаємо, 14 січня Бен Алі, який правив Тунісом 23 роки, втік до Саудівської Аравії. Цьому передували масові хвилювання і заворушення, пов'язані з протестами населення проти зростання цін, безробіття та корупції, які тривали з кінця грудня. У результаті сутичок з поліцією загинули близько 80 людей, сотні отримали поранення.

У Тунісі було сформовано уряд національної єдності, тимчасовим главою став спікер парламенту Фуад Мебазаа. Було розпочато антикорупційне розслідування проти Бен Алі і його клану, рахунки колишньої правлячої сім'ї заморожені в Німеччині, Швейцарії та Франції.

Читайте також:

Туніські поліцейські приєдналися до демонстрантів

Прем'єр Тунісу, який був головним соратником президента-втікача, зібрався у відставку

У Тунісі масово позбавляються від числа "сім" - щасливого для екс-президента

ВідеоУ Тунісі знову відбулися зіткнення поліції з маніфестантами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: