У Тунісі скасували комендантську годину

Владою Тунісу скасовано комендантську годину в країні, проте збережений надзвичайний стан.

Влада Тунісу ухвалила рішення скасувати комендантську годину, введену в країні після початку антиурядових хвилювань. Як повідомляє туніське агентство TAP, відповідне розпорядження міністерства внутрішніх справ було поширено у вівторок, 15 лютого.

Разом з тим, в документі наголошується, що режим надзвичайного стану, введений 14 січня, продовжить діяти до особливого розпорядження.

Як відзначає агентство, це означає, що громадянам Тунісу заборонено збиратися більше, ніж по троє в публічних місцях (на вулицях і площах), а співробітникам правоохоронних органів дозволяється застосовувати зброю проти будь-яких підозрілих осіб у разі непокори їхнім наказам.

Як повідомлялось, режим надзвичайного стану і комендантську годину (людям та автомобілям заборонялося пересуватися по вулицях з півночі до 4 ранку) було введено ще колишнім керівництвом Тунісу. Ці заходи, проте, не змогли зупинити антиурядові виступи. У результаті заворушень і зіткнень демонстрантів з поліцією загинуло до 100 людей. Через кілька днів після початку демонстрацій з країни втік президент Зін ель-Абідін Бен Алі.

Після цього в Тунісі було сформовано тимчасовий коаліційний уряд і заборонена колишня правляча партія, яку очолював Бен Алі.

Читайте також:

Італія запровадила режим гуманітарної катастрофи

Євросоюз залишив поваленого президента Тунісу без грошей

Прем'єр Тунісу попросив президента-втікача не повертатися

Туніські поліцейські приєдналися до демонстрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: