У Тунісі знов заворушення, поліція газом розігнала демонстрантів

Активісти, що зібралися на центральній вулиці, стали закидати камінням будівлю міністерства внутрішніх справ, змусивши правоохоронців застосувати силу.

 Поліція столиці Тунісу у п‘ятницю, 25 лютого застосувала сльозогінний газ для розгону антиурядової демонстрації.

Як повідомляється, активісти, що зібралися на центральній вулиці, стали закидати камінням будівлю міністерства внутрішніх справ, змусивши правоохоронців застосувати силу.

Раніше в центрі столиці напроти резиденції прем'єр-міністра Мохаммеда Ганнуші зібралися десятки тисяч людей з вимогою відставки уряду, який "не виконує вимог революції". У соціальній мережі Facebook напередодні поширювалися заклики до масштабних акцій громадянської непокори.

Соціальна активність тунісців надзвичайно висока, люди незадоволені відсутністю помітних поліпшень у своєму повсякденному житті, незважаючи на революцію "14 січня", в результаті якої був повалений 23-літній режим екс-президента бен Алі. Тепер багато хто вимагає усунення  Ганнуші, який знаходиться на чолі уряду Тунісу з 1999 року.

Під тиском опозиції ще 27 січня всі ключові міністри з партії бен Алі "Демократичне конституційне об'єднання" були виведені зі складу тимчасового кабінету.

З метою заспокоїти протестувальників уряд ввечері 25 лютого оголосив, що загальні вибори можуть відбутися в середині липня, після того як "не пізніше березня закінчаться консультації" з усіма політичними силами.

Як відомо, антиурядові протести тривають відразу в кількох блилькосхідних країнах. Найбільш напруженою є ситуація у Лівії, де противники влади захоплюють міста та вступають у озброєні сутички.

Читайте також:

Знайдено схованки екс-президента Тунісу: мільйони доларів роздадуть бідним

У Тунісі ісламісти палять борделі

Ассанж вважає революції в Тунісі та Єгипті власною заслугою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: