У Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями

У Туреччині судять батька та дідуся 16-річної дівчинки, які закопали її живцем. На їх думку, дочка ганьбила честь сім’ї дружбою з хлопцями.

У Туреччині батьки поховали живцем 16-річну дівчинку за дружбу з хлопчиками. Батько і дід вважали, що її поведінка ганьбить сім'ю.

Тіло дівчинки виявили в грудні минулого року в місті Кахта на південному сході Туреччини. Сталося це через 40 днів після того, як поліція отримала заяву про зникнення дівчинки. Знайти труп Медіни вдалося лише завдяки повідомленням анонімного поліцейського інформатора, який розповів, що дівчину вбили після сімейного наради.

Тіло Медіни із зв'язаними руками виявили на дні двометрової ями, виритої в курнику поруч з будинком, в якому вона жила. Щоб приховати сліди злочину яма була зацементована.

Згідно з висновком патологоанатома в момент поховання дівчинка не тільки була жива, але і знаходилася в свідомості. Про це свідчать грудки землі, виявлені в її легенях і стравоході. Це означає, що смерть Медіни була довгою і болісною.

"Результати розтину змушують кров застигати в жилах. На тілі дівчаток не було синців, а в її організмі не виявили слідів отрути або наркотичних речовин. Отже, в момент страти вона повністю усвідомлювала все, що з нею відбувалося", - цитує Hurriyet Daily News слова одного з поліцейських.

Слідству стало відомо, що незадовго до своєї загибелі Медіна неодноразово зверталася в поліцію зі скаргами на свого батька й діда, які били її. "Вона три рази намагалася сховатися на території поліцейського відділення, і три рази її відправляли додому", - розповіла Імміхан, мати Медіни, після того як було знайдено тіло її дочки.

"У неї були друзі чоловічої статі. Нас це бентежило", - сказав тоді ж батько Медіни.

Після того як стало відомо, що дівчинка скаржилася поліцейським, її дід одразу ж потрапив під підозру. Згодом він, а також батько й мати Медіни були арештовані. Через деякий час підозри з Імміхан Мемі були зняті, в той час як батькові й дідові вбитої дівчини пред'явили звинувачення. У суді вони не стали робити будь-яких заяв.

Зазначимо, що так звані вбивства заради захисту честі досить часто трапляються на південному сході Туреччини, населеному переважно курдами. Щороку відбувається близько 200 таких злочинів, що становить приблизно половину від загальної кількості вбивств.

Читайте також:

Американець замкнув дітей в багажнику та пішов до магазину

Батьки тримали власного сина в підвалі без їжі та світла, щоб вибити з нього "дурощі"

Батьки стрибнули зі скелі, стиснувши в руках рюкзак з мертвим сином

Батьки вбили дочку-діабетика молитвами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: