У Туреччині від отруєння підробленим алкоголем померла п'ята росіянка

Ще одна росіянка померла від отруєння підробленим алкоголем у Туреччині. У пацієнтки була зафіксована смерть мозку, проте її залишать у реанімації до повної зупинки серця.

У лікарні турецького міста Антальї померла 23-річна росіянка Вікторія Ніколаєва. Вона стала п'ятою жертвою масового отруєння підробленим алкоголем російських туристів, яке відбулося в кінці травня.

За словами головлікаря турецької лікарні, у пацієнтки була зафіксована смерть мозку, проте її залишать у реанімації до повної зупинки серця.

Отруєння підробленим алкоголем відбулося на яхті під час вечірки, на яку були запрошені туристи і представники турфірм. Інцидент стався в курортному місті Бодрум. Всього на яхті перебували близько 120 росіян, 30 з них отримали отруєння. Дві людини померли в турецьких лікарнях, ще двоє - після повернення в Росію.

Турецька влада в ході розслідування дійшла висновку, що жертви отруєння вжили всередину метанол. На інших судах компанії - власника яхти, на якій стався інцидент - було виявлено близько 200 пляшок підробленого алкоголю.

За даними слідства, сурогат був зроблений на Північному Кіпрі і реалізований в континентальній Туреччині в обсязі 12 тисяч пляшок. Були заарештовані чотири людини: власник яхти, директор фірми, власник торгової компанії та бармен.

Паралельне турецькому розслідування веде Слідчий комітет РФ.

Смертельні отруєння алкоголем в Туреччині не є поодинокими. Так, в 2009 році від вживання підроблених алкогольних напоїв померли 11 осіб, включаючи трьох студентів із Німеччини, в в 2005 році жертвами фальшивої ракії стали 22 людини.

Читайте також:

Туреччина назвала отруєння росіян алкоголем зумисним убивством

У Туреччині буде заарештовано трьох винуватців отруєнь підробленим алкоголем

У Туреччині вилучили сім тисяч пляшок підробленого алкоголю

У Туреччині від отруєння алкоголем помер четвертий російський турист

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: