У Туреччині вважають, що до зникнення журналіста причетні 15 саудівців - CNN

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зі зникненням і можливим вбивством Хашоггі в саудівському консульстві в Стамбулі пов'язані 15 саудівців.

Турецькі посадовці наполягають, що зниклий два тижні тому журналіст Джамаль Хашоггі був убитий, а його тіло розчленоване в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Про це розповів неназваний турецький чиновник телеканалу CNN.

Про це він заявив після обшуку у консульстві Саудівської Аравії, який тривав протягом дев'яти годин.

Турецькі посадовці вважають, що зі зникненням і можливим вбивством Хашоггі в саудівському консульстві в Стамбулі пов'язані 15 саудівців, які прибули в місто в цей же день.

Турецькі чиновники надали CNN скани паспортів семи з них.

Один з паспортів належить Салаху Мухаммаду аль-Тубакі, який, як зазначається, є керівником служби судової медицини в міністерстві внутрішніх справ Саудівської Аравії.

Інший член групи Мухаммад Саад аль-Захрані був ідентифікований турецькими ЗМІ, раніше він з'явився на державному телебаченні Саудівської Аравії разом з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом.

Турецька проурядова газета Sabah опублікувала імена і фото всіх 15 саудівців.

Два джерела, знайомі з розслідуванням, підтвердили CNN, що ці 15 чоловіків, перераховані газетою, представляють інтерес для кримінального розслідування, розпочатого турецькими прокурорами.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган раніше у вівторок заявив, що турецькі слідчі розглядають "токсичні" і "перефарбовані матеріали" в рамках свого розслідування.

Фотогалерея Помпео зустрівся з саудівським королем для обговорення справи зниклого журналіста Хашоггі (9 фото)

"Я сподіваюся, що ми зможемо прийти до висновків, які дозволять нам отримати розумну думку якомога швидше, тому що розслідування розглядає багато речей, такі як токсичні матеріали і матеріали, які були знищені за допомогою зафарбовування", - сказав Ердоган журналістам.

CNN переконує, що перед тим, як в консульство були допущені турецькі слідчі, в будівлю установи увійшла бригада прибиральників.

ВідеоУ справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

Побиття, зґвалтування і удушення. У справі про звіряче вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного. Це громадянин Болгарії віком до 30 років. Затримали його у Німеччині. Про деталі слідства вже за дві години розповість прем'єр-міністр Болгарії. 

У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будівлю не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Вона пізніше сказала, що не довіряє цій інформації і не знає, де зараз перебуває журналіст. 

Підкреслюється, що у журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана.

У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили та розчленували. Слідство має відповідні звукозаписи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції