Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині затримали 10 іноземців у справі проваленого перевороту

Чотирьом вже офіційно оголошені звинувачення.

У Туреччині затримали щонайменше 10 іноземних громадян: їх підозрюють у співпраці з Фетхуллахом Гюленом, якого влада вважає організатором невдалого військового перевороту і якого вже заочно заарештувала.

Про це заявив віце-прем'єр Туреччини Нуман Куртулмуш, передає "Інтерфакс-Україна".

Він розповів, що чотирьом із затриманих вже офіційно оголошені звинувачення. Наразі вони чекають на суд. Водночас одного із затриманих відпустили на свободу.

Про національність даних поки що немає.

Фотогалерея Радість від провалу військових та селфі з танками. Найяскравіші фото спроби перевороту у Туреччині (21 фото)

Нагадаємо, в ніч на 16 липня група заколотників в Туреччині спробувала здійснити переворот. Основними місцями протистояння стали Анкара і Стамбул. Бунтівники вивели на вулиці військову техніку і атакували ключові військові об'єкти. На ранок путч був пригнічений.

В результаті 246 осіб загинули, ще понад 2,1 тисячі отримали поранення. В організації спроби перевороту Анкара звинуватила опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, який живе в США. Туреччина наполягає на його екстрадиції, Гюлен свою провину заперечує.

Після липневих подій у Туреччині закрили більше двох тисяч організацій, пов'язаних з Гюленом.

Відео У Туреччині заколотникам виставили рахунок за спробу військового перевороту

Залиште свій коментар

Вибір редакції