Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині затримали росіянку з "Ісламської держави"

Їй приписують зв'язки з ІДІЛ.

В Стамбулі під час антитерористичної операції спецслужби затримали п'ять осіб. Серед них донька екс-глави УФМС Чечні Асу Дудуркаєва, повідомляє турецька газета Daily Sabah.

За інформацією видання, усі підозрювані є громадянами Сирії.

Зараз вони перебувають на допиті.

Відомо, що Седа Дудуркаєва кілька років тому вийшла заміж за помічника одного з командирів ІДІЛ Таркана Батірашвілі. Він допоміг їй переїхати до Сирії, а після того, як чоловік загинув вона стала дружиною Абу Омара аль-Шишані.

седа дудуркаєва
dailysabah.com

Батька жінки звільнили з посади в Чечні ще 2013 року, після того, як стало відомо, що його дочка вступила до лав терористів в Сирії.

Раніше стало відомо, що глава Чечні Рамзан Кадиров анонсував "колективну здачу матеріалів на ДНК", щоб встановити родинну приналежність дітей, що народилися в країнах Близького Сходу. Їм хочуть дати російське громадянство.

ВідеоСБУ та кіберполіція попереджають про можливі атаки від "ІДІЛ" та з боку Росії

В СБУ та кіберполіції заявляють про можливу кібератаку з боку Росії. Хакерів цікавитимуть державні структури і приватні компанії. Силовики вже проінформували потенційних жертв атак. Тим часом почали з'являтися повідомлення в Інтернеті, де невідомі від імені терористичної організації "Ісламська держава" закликають ісламістів-одинаків чинити криваві напади в українській столиці.

СБУ та кіберполіція попереджають про можливі атаки від "ІДІЛ" та з боку Росії

Вибір редакції