У Туреччині затримали соратника екслідера "Ісламської держави", який готував бійців

У Туреччині затримали соратника екслідера "Ісламської держави", який готував бійців

Associated Press

Він був причетний до рішень щодо терактів в Сирії та Іраці.

Турецькі спецслужби затримали одного із соратників екскерівника терористичної організації "Ісламська держава".

Про це повідомляє турецьке видання Yeni Safak і агентство Anadolu.

Зазначається, що затримали Абу Бакра аль-Багдаді - вихідця з Афганістану. Він відомий як Басім. За часів існування "халіфату" зі столицею в Ракку він відповідав за військову підготовку бійців регіональних структур "Ісламської держави". Крім того, він був причетний до рішень щодо терактів в Сирії та Іраці.

Операція із затримання відбулася в передмісті Стамбулу. Її провели співробітники Національної розвідувальної організації Туреччини.

За інформацією ЗМІ, Басім переховувався у провінції Аташехир. Там він мешкав з підробленими документами, які були видані начуже ім'я. За його пересуваннями терориста стежили за допомогою камер відеоспостереження. Його затримали, коти виходив з будинку, де проживав. 

Як повідомлялося, один з ватажків терористичного угрупування "Ісламська держава" був знищений в Іраку унаслідок авіаудару очолюваної США міжнародної коаліції. Джаббар Сальман Алі Фархан аль-Іссауі, відомий також під ім'ям Абу Ясир, був знищений в районі міста Кіркук. Убито були ще дев'ять бойовиків ІД. В операції брали участь служби безпеки Іраку. Удар з повітря завдали військові США. 

"Дружини ІДІЛ": із сирійського табору звільнили двох українок із дітьми

"Дружини ІДІЛ": із сирійського табору звільнили двох українок із дітьми

 

Наступна публікація