Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Були травмовані понад 550 людей.

У Туреччині продовжують шукати під руїнами людей. Там, на сході країни, у п'ятницю, 24 січня, о 20:55 за місцевим часом (19.55 за київським часом) стався землетрус магнітудою 6,8 бала.

Кількість жертв уже зросла до 15 осіб: 10 осіб загинули в провінції Елязиг, ще 5 чоловік - у провінції Малатья. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу, передає Anadolu.

Були травмовані 553 особи - їх або госпіталізували, або надали медичну допомогу.

Під завалами ще можуть перебувати близько трьох десятків осіб. У населеному пункті Гезіне провінції Елязиг з-під завалів витягнули живими двох людей.

Міністр довкілля та містобудування Туреччини повідомив, що в результаті землетрусу зруйновано п'ять будівель в повіті Сивридже провінції Елязиг і 25 будівель у районі Доганйол провінції Малатья.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган висловив співчуття у зв'язку із загибеллю людей унаслідок землетрусу та побажав якнайшвидшого одужання постраждалим. Він запевнив, що вживаються всі необхідні заходи, щоб звести до мінімуму наслідки землетрусу та забезпечити безпеку громадян.

Відео Землетрусу не буде: сейсмологи заперечили ймовірність катаклізму на Закарпатті

Сейсмологи заперечили поширену у ЗМІ  інформацію про ймовірність найближчим часом семибального землетрусу на Закарпатті. Як пояснив ТСН заступник директора інституту геофізики Олександр Кендзера, в Україні дійсно існує ймовірність землетрусів. Але коли може трапитися сильний землетрус, передбачити фактично не можливо.  

Землетрусу не буде: сейсмологи заперечили ймовірність катаклізму на Закарпатті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції