Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині звільнять понад 18 тисяч держслужбовців через спробу держперевороту

Половина з них працює поліції.

У Туреччині ухвалили указ про звільнення понад 18 тисяч державних службовців через скасування надзвичайного стану.

Про це повідомляє Reuters.

Відзначається, що половина з них – працює у поліції. Також будуть звільнені 199 вчених з університетів у всій країні і понад 5 тисяч військовослужбовців.

Указ ухвалили після перемоги президента Ердогана на президентських виборах в червні 2018 року.

Цього місяця очікується скасування дворічного надзвичайного стану, введеного після спроби державного перевороту в липні 2016 року.

Разом з тим, Туреччина вже звільнила 160 тисяч осіб, повідомляла ООН в березні. Західні союзники критикували такі дії Туреччини як репресії. "Критики звинувачують Ердогана у тому, що він використовує невдалий путч як привід відмовитись від інакомислення", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою Туреччина заявляє, що такі заходи необхідні для боротьбою  із загрозами нацбезпеці.

Нагадаємо, Туреччина перетворюється на президентську республіку на чолі з Реджепом Ердоганом. Центральна виборча комісія країни оголосила про перемогу нинішнього очільника держави, за котрого проголосували трохи більше 52% виборців. Перша особа держави також отримав розширені права. Віднині Ердоган зможе напряму призначати міністрів та інших вищих чиновників і самостійно запроваджувати надзвичайний стан.

ВідеоЕрдоган переміг на виборах у Туреччині: якими будуть його розширені повноваження

Туреччина перетворюється на президентську республіку. Центральна виборча комісія країни оголосила про перемогу на виборах нинішнього очільника Реджепа Ердогана. ТСН дізнавалася, якими будуть його розширені повноваження і чим здивує ново-обраний турецький парламент.

Ердоган переміг на виборах у Туреччині: якими будуть його розширені повноваження

Залиште свій коментар

Вибір редакції