У туристичному Суздалі іноземців заманюють шаленими цінами, огірковим варенням та "медвепутіками"

Журналісти ТСН дізналися, як живуть мешканці російської туристичної "мекки".

У Суздалі, розташованому за 200 км від Москви, одному з найвідоміших міст золотого кільця Росії, мешканці виживають лише за рахунок іноземних туристів та городів, бо місцеві маленькі зарплати не співвідносяться із шаленими цінами, йдеться в сюжеті ТСН. Тиждень. 

Здалеку місто здається майже ідеальним, але зблизька стає зрозумілим, що частина цієї краси просто намальована.  Біля несправжнього будинку - несправжня, берізка, а збоку хтось креативний навіть кішку намалював. 

Суздальці розповіли, що рік тому у місто мав приїхати Путін та всі подібні потьомкінські банери порозвішували саме для нього. 

ВідеоСуздаль зблизька виявився новим «потьомкінським селом»

А взагалі Суздаль - російська туристична "мекка", іноземці тут ходять табунами. Для них  концерти на баяні  дає дядя Міша. Його особиста політика збігається із державною: він любить китайців, бо ті йому платять, але не любить європейців, бо мало дають. 

У Суздалі журналісти ТСН зупинилися на кемпінгу, як сказали місцеві - найкращому в Росії. За 1200 рублів або 400 гривень за ніч  можна помилуватись красою природи, прийняти душ, підключитись до 220 ват і заправити машину водою, але зробити цього так і не вдалося, бо шланг викрали напередодні.

На місцевому базарі ціни вразили журналістів своїм розмахом – кілограм черешень там коштує 450 рублів (160 грн), домашній сир - 200 рублів (72 грн), але  туристи лише за 20 рублів замість  традиційних кокошників, валянків та  матрьошок можуть купити одразу двох російських президентів – сувенірний магніт, який місцеві називають  "медвепут" або ласкаво "медвепутік". 

Місцеві скаржаться, що ціни у них московські, а зарплати - місцеві, тому виживають завдяки городам. Кілограм місцевих огірків коштує 150 рублів або 54 гривні. Цей овоч вважається традиційно суздальським - із нього там навіть варення варять та пригощають туристів. 

Як вже раніше повідомлялося, доходи москвичів обвалилися на чверть.

Кореспондент ТСН Юлія Дячук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: