У В'єтнамі через ураган "Кетсана" загинули 22 людини

Ураган, через який раніше постраждали Філліпіни, пройшов над територією В'єтнаму. 170 тисяч людей було евакуйовано. Багато померло через зсуви.

Викликані ураганом "Кетсана" повені та зсуви у В'єтнамі привели до загибелі 22 людей.

Тіла дев'ятьох загиблих були виявлені в гірській провінції Контум. Більшість з них померли в результаті зсувів. За яких обставин були знайдені інші загиблі, не уточнюється.

Ураган добрався до території В'єтнаму рано вранці у вівторок. За даними влади, в країні з цього часу випало близько 50 сантиметрів опадів. Сила вітру в деяких регіонах В'єтнаму досягала 150 кілометрів на годину.

Раніше у зв'язку із загрозою урагану зі своїх будинків було евакуйовано приблизно 170 тисяч осіб, рятувальники забезпечують їх їжею і водою.

Нагадаємо, найбільш серйозно від тропічного шторму "Кетсана" постраждали Філіппіни. У результаті найсильнішого за 40 років повені, викликаної дощами, в країні загинули 246 осіб. Близько 480 тисяч філіппінців були змушені покинути свої будинки. Наслідки урагану змусили владу Філіппін звернутися до міжнародного співтовариства з проханням про допомогу. США виділили 100 тисяч доларів і вертоліт для пошукових робіт, також для надання допомоги постраждалим заявляли і в ООН.

Також "Кетсана" зачепила і китайську провінцію Хайнань, де через ураган було відмінено всі авіарейси та масові заходи і закриті всі школи. У цьому регіоні обійшлося без жертв, однак сільському господарству провінції було завдано значних збитків.

Читайте також:

Філіппіни потерпають від повені

Число загиблих на Філіппінах від удару тайфуну досягло 240 людей

Кількість жертв повені на Філіппінах збільшилася до 140 людей

Число жертв повені на Філіппінах досягло 86

ВідеоШторм "Кетсана" наближається до Азії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: