Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У В'єтнамі різко відреагували на бажання Росії відкрити військову базу

Країна дотримується послідовної політики, яка не передбачає розміщення у себе баз інших держав.

В'єтнам не дозволить розміщувати на своїй території військові бази іноземних держав.

Про це заявив представник в'єтнамського МЗС Ле Хай Бінь, передає Reuters.

"Послідовна політика В'єтнаму полягає в тому, щоб не об'єднуватися з ким-небудь проти третьої країни. Ми також не дозволимо іншим державам розміщувати у В'єтнамі свої військові бази", - заявив він.

В'єтнам зробив цю заяву через те, що кілька днів тому Росія заявила, що розглядає питання про повторне відкриття радянських військових баз.

Військові бази Росії у світі, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 10 жовтня, стало відомо, що Росія хоче розмістити в сирійському місті Тартус свою військово-морську базу на постійній основі. Окрім цього, Росія почала перемовини з Єгиптом щодо оренди його військових об'єктів, у тому числі — радянської військово-повітряної бази на північному заході країни —  в місті Сіді-Баррані. За повідомленням анонімного джерела, Росія хоче заволодіти військовою базою в північноафриканському регіоні "задля розв'язання геополітичних завдань в умовах серйозної нестабільності регіону".

Створення російської військово-морської бази у сирійському Тартусі на постійній основі, на думку сирійської сторони, посилить боєздатність армії і прискорить перемогу над терористами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції