У Варшаві українці провели марш вдячності польському народу (фото, відео)

Дата публікації
Перегляди
5346
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Варшаві українці провели марш вдячності польському народу (фото, відео)

Фото: Андрій Дещиця / Facebook

Українці прийшли подякувати полякам за гостинність та допомогу.

У Варшаві в неділю, 29 травня, відбувся марш вдячності польському народові від українців, які приїхали до Польщі після агресії Росії.

Про це повідомляє "Польське радіо".

Учасники маршу вдячності зібралися перед Сеймом, а потім пішки пройшли через площу Трьох Хрестів, Новий Світ і Краківське Передмістя до Замкові площі.

На акцію запросив у Twitter посол України в Польщі Андрій Дещиця: "Друзі пізнаються на війні. Поляки - наші справжні друзі, які щодня воюють з нами!"

У Посольстві України в Польщі пояснили, що мета заходу — подякувати полякам "за сердечність і допомогу, за дружбу та підтримку, виявлені нашому народові".

Учасники маршу несли великий транспарант зі словами: "Дякую"; кільканадцятиметровий український прапор із написом "THEY ARE US" та підписами; зі словами "Щиро дякую", подякою для волонтерів та маленькі паперові прапорці Польщі та України.

На Замковій площі, де завершився Марш вдячності, протягом дня проходив ярмарок українських виробів, а ввечері відбувся концерт з українськими та польськими виконавцями, зокрема, Марією Бурмакою, Kazka, TVORCHI та Poparzeni Kawą Trzy.

Раніше повідомлялося, що українські біженці у Польщі зможуть навчатися рідною мовою.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація