У Варшаві відбудеться акція за легалізацію українських нелегалів

Українці проведуть в Польщі мітинг залегалізацію мігрантів.

Ініційована українцями у Польщі акція за легалізацію незаконних мігрантів відбудеться в п’ятницю, 22 жовтня, біля польського Сейму у Варшаві.

Як повідомили для ЗМІ організатори, учасники планують передати главі Сейму Гжегожу Схетині зібрані підписи за проведення легалізації нелегалів у Польщі та рекомендації, як найкраще її провести.

Акція відбудеться під гаслом „Я за” легальну роботу та перебування іноземців у Польщі, а її символом буде зелене яблуко.

Учасники акції, котрі виступають від імені незаконних мігрантів не лише з України, але й з інших держав, також планують передати депутатам польського Сейму кошик яблук (багато нелегалів працюють на збиранні фруктів та овочів – ред.).

Організатори вважають, що легалізація незаконних емігрантів буде вигідною для Польщі.

„На практиці це означає обмеження сірої економіки, бо працюючі емігранти зможуть платити податки та оплачувати внески на соціальне страхування”, - відзначають ініціатори акції.

Крім цього, легалізація дозволить багатьом з нелегалів відвідати свої рідні країни, в яких вони не бували роками.

Заклик провести легалізацію буде передано також Президенту Польщі Броніславу Коморовському та главі уряду Дональду Туску.

Як повідомлялось, за даними експертів, у 38-мільйонній Польщі нелегально можуть перебувати від 50 до 500 тисяч нелегалів, значна частина яких українці.

Представник групи стратегічних радників глави польського уряду Мачєй Душчик прогнозував, що Польща може провести легалізацію нелегалів в 2011 році.

Читайте також:

Коморовський: Процес примирення РФ і Польщі буде нелегким

Польща отримала нові дані щодо катастрофи літака Качинського

Польський прем'єр передумав бути лідером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: