Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У вас недотр*х". Дівчина з ескорту збрехала про групове зґвалтування із заступником Медведєва

Згодом повія сказала, що треба радіти відпочинку чоловіків на яхті з молодими особами.

Дівчина з ескорт-сервісу Настя Рибка, яка разом з заступником прем’єр-міністра РФ Сергієм Приходьком та олігархом Олегом Дерипаскою каталася на яхті у Норвегії, в Instagram заявила про групове зґвалтування на судні.

Про норвезький вояж повій з високопосадовцем та олігархом у своєму розслідуванні розповів опозиціонер Олексій Навальний. Після оприлюднення  відео з ним Рибка ввечері 8 лютого опублікувала на своїй сторінці в Instagram два ролики, на яких заявила, що на яхті її нібито зґвалтували. При цьому видно, що вона ледь стримувала посмішку. Дівчина вимагала, аби Дерипаска на ній оженився.

Вже вранці 9 лютого Рибка заявила, що слова про зґвалтування – це жарт.

"Не пройшли тест на почуття гумору і інтелект?  Рівно 5 відсотків розпізнали тролінг тупих баб в моїй заяві про зґвалтування, інші вирішили, що все "серйозно" (…) Радіти треба, що мужики на яхті відпочивають з дівчатами, а не гнобити їх за це", - написала вона.

 

Не прошли тест на чувство юмора и интеллект‍♀️ ровно 5 процентов распознали троллинг тупых баб в моем заявлении про изнасилование‍♀️, остальные решили, что все «серьезно»‍♀️. Уважаемые члены правительства, дума, президент. Я обращаюсь к вам - помогите в изменении законодательства по вопросу сексуальных преследований и прессинга мужчин за то что они пристают к женщинам, ведь это может произойти с вами, с каждым из вас. И это уже будет не шутка. И Каждый из вас может стать мишенью такой вот «жертвы ситуации»! Нам, молодым девушкам, нравится что мужчина в любом возрасте проявляет сексуальную активность! И это хорошо! Радоваться нужно, что мужики на яхте отдыхают с девчонками, а не гнобить их за это! Секс должен быть поощряем на уровне государства когда демография в жопе! #настярыбка#секснанабережной#сексэтожизнь#алекслесли#харвивайнштейн#навальный#дерипаска

Публикация от Настя Рыбка (@nastya_rybka.ru)

Відреагував на розслідування і представник Дерипаски. Він заявив про наміри судитися із Навальним через "дискредитацію репутації" олігарха.

"У соціальних мережах та ЗМІ поширилися брехливі звинувачення в нібито скоєнні Олегом Дерипаскою дій, що суперечать закону. Ці заяви не мають ніякого стосунку до дійсності, є плодом уяви групи осіб і одним з проявів спланованою замовної кампанії, спрямованої на дискредитацію репутації", - наводить цитату російська агенція "Інтерфакс".

"Олег Дерипаска буде захищати свою честь і гідність у судовому порядку", - додали в олігарха.

Вдалося встановити і особу чоловіка, який привів ескорт дівчат до штабу Навального. Саме завдяки цьому випадку команда опозиціонера і вийшла на Рибку. Чоловіком виявився депутат від "Єдиної Росії" у Красноярському краї Сергій Толмачов. Політик сам підтвердив, що засвітився на відео поруч із дівчатами, але додав, що не був організатором акції, а опинився на місці "достатньо випадково".

Нагадаємо, раніше російський опозиційний політик Олексій Навальний опублікував відео розслідування про заступника прем’єр-міністра РФ Сергія Приходько, який у Норвегії катався на яхті з  олігархом Олегом Дерипаскою та жінками з екскорт-сервісу. Такий відпочинок опозиціонер назвав хабарем. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції