У Вашингтоні поліція буде обшукувати пасажирів без попередження

Міські служби і поліція Вашингтона починають вибіркові перевірки речей пасажирів метро і міських автобусів на наявність вибухівки.

Також будуть підсилені озброєні патрулі на транспортних міських маршрутах напередодні виборів.

Про це йдеться в поширеному у понеділок офіційному повідомленні головного транспортного управління столиці США.

Поліція
Архів
Поліція Вашингтону
"У зв'язку з майбутніми виборами, а також інавгурацією президента, до якої залишаються лічені місяці, транспортна міська поліція підсилюватиме заходи безпеки в метро і автобусних маршрутів, і пасажири метро не повинні дивуватися, побачивши на станціях, в автобусах і потягах більше одягнених у форму офіцерів поліції, частину з яких матимуть додаткове озброєння, а також натренованих на вибухівку собак", - сказано в документі.

Додаткові заходи введені, починаючи з понеділка, 27 жовтня. Перевірки багажу і особистих речей пасажирів проводитимуться вибірково, без попередження і стосуватиметься це, на розсуд поліції, всіх видів поклажі, яку мають при собі пасажири, включаючи дамські сумки, пакети, портфелі, рюкзаки та інше.

Також влада Вашингтона попередила, що якщо при перевірці у пасажирів будуть виявлені заборонені або контрабандні предмети, такі пасажири можуть бути арештовані.

"Метою перевірок є виявлення вибухівки, але у разі виявлення нелегального предмету, він буде конфіскований як речовий доказ, а поліція видасть квитанцію про штраф або здійснить арешт", - підкреслюється в документі.

У ньому наголошується також, що "раса, етнічна приналежність і релігія не будуть визначальними чинниками того, які речі піддаватимуться перевірці".

За даними влади, середній час перевірки речей одного пасажира метро або автобуса на наявність вибухівки складе від восьми до 15 секунд. Окрім цього, "потяги і автобуси можуть на декілька секунд зупинятися, поки поліція буде візуально їх обстежувати на предмет підозрілих дій, поведінки і предметів", сказано в документі.

В даний час подібні перевірки ручної поклажі і багажу проводяться в метро і на міських автобусах в Нью-Йорка і Бостону.

Вибори президента США відбудуться 4 листопада. Інавгурація нового президента країни пройде 20 січня 2009 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: