Вашингтон окупували геї та лесбіянки

Демонстранти вимагали, щоб президент Барак Обама повністю ліквідував будь-яку дискримінацію сексуальних меншин. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В американській столиці відбулася масова демонстрація геїв і лесбіянок. Демонстранти пройшли від Білого Дому до Капітолійського пагорба. Вони вимагали, щоб президент Барак Обама повністю ліквідував будь-яку дискримінацію сексуальних меншин.

"Я побоююся, що Барак Обама не виконає своїх передвиборчих обіцянок", - заявив один з організаторів демонстрації Кліф Джонс.

Одна з обіцянок - дозволити службу в озброєних силах геїв і лесбіянок. Зараз їх приймають, але тільки якщо вони не афішують своєї сексуальної орієнтації. Коли військовий перекладач лейтенант Ден Цой відверто заявив про те, що він гомосексуаліст, начальство вирішило звільнити його з армії, хоча поки що не зробило цього, так як Цой - один з лідерів руху сексуальних меншин. "Ми вважаємо своїм обов'язком добитися припинення будь-якої дискримінації".

На думку багатьох військових, виконання вимоги геїв і лесбіянок може підірвати боєздатність армії.

Учасники демонстрації вимагали, щоб Барак Обама дозволив людям однієї статі вступати в шлюб. Спостерігачі нагадують, що президент США не має такої влади і що вирішення питання про шлюб одностатевих повністю залежить від законодавців того чи іншого штату.

Читайте також:

Геї протестують проти гри, в якій їх вбивають

У США геїв та лесбіянок прирівняли до негрів

В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

Гіларі Клінтон подякувала геям, які працюють на Білий дім

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: