У Вашингтоні пройшла репетиція інавгурації Обами

Репетиція заходів з нагоди вступу Барака Обами до посади голови адміністрації США пройшла у Вашингтоні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Репетиція заходів з нагоди вступу Барака Обами до посади голови адміністрації США пройшла у Вашингтоні. Основним її елементом став відробіток дій, пов'язаних з приведенням до присяги наступного президента і віце-президента США, - Обами і Джозефа Байдена, а також організацією традиційного параду по Пенсільванія-авеню.

У зв'язку з цим практично весь центр американської столиці був перекритий поліцією, що серйозно ускладнило рух, не дивлячись на порівняно невелику, в порівнянні з буднями, кількість автомобілів на дорогах. Декілька тисяч учасників майбутнього параду промарширували з оркестрами під похмурим небом при низькій, за місцевими мірками, температурі біля мінус двох градусів по Пенсільванія-авеню.

Інавгурація господаря Білого дому проходит на Капітолійському горбі. Для цього в Конгресу США вже побудований спеціальний поміст. Поруч зведені трибуни для глядачів. Там буде розміщено на сидячих місцях 240 тис людей. До виконання обов'язків президента Обама приступить 20 січня.

Після закінчення урочистих заходів в Конгресі американський лідер з дружиною відправляться по Пенсільванія-авеню до Білого дому. Зазвичай, частину дороги вони проходят пішки, а іншу - їдуть в машині.

На цьому відрізку буде встановлено в цілому 8,7 тисяч сидячих місць. При цьому стоячих місць буде обладнано значно більше, ніж у минулому. Виділені спеціальні майданчики для проведення акцій протесту.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: