У Вашингтоні відвідувачі зоопарку обрали ім'я для новонародженої в умовах пандемії панди

У Вашингтоні відвідувачі зоопарку обрали ім'я для новонародженої в умовах пандемії панди

Ім'я дитинчаті обирали відвідувачі зоопарку.

В США у Вашингтонському зоопарку обрали ім'я для 3-місячного панденяти. Поява чорно-білого ведмежати у період пандемії була радісною звісткою для десятків тисяч американців. Тоді у прямому ефірі його народження подивилися понад півтора мільйона людей. Адже саме народження було дуже ризикованим через серйозний вік батьків. 

Як нині почувається маля та яке ім'я йому підібрали фанати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Понад три місяці малюк жив без імені. Обирали прізвисько для тваринки на онлайн-конкурсі десятки тисяч відвідувачів Вашингтонського зоопарку. Більшість підтримали ім'я Сяо Ци Цзи, що в перекладі з китайської означає Маленьке диво. 

Самі пологи, зізнаються в керівництві зоосаду, були дуже ризикованими. Оскільки батьки тварини, за мірками панд, доволі літнього віку. Якщо в середньому вони живуть лише 25 років, то матері-панді Мей Сян — 22 роки, а батько старший на рік.

У Вашингтонському зоопарку обрали кличку для народженого три місяці тому панденяти

У Вашингтонському зоопарку обрали кличку для народженого три місяці тому панденяти

Обидвоє тварин приїхали до Вашингтона в межах так званої програми панда-дипломатії.  

"Звичайно, ми дуже пишаємося тим, що маємо можливість поділитися цією радістю з усім світом. Ці панди — справжні посли Китаю, вони посли природи, і посли для всіх, хто сподівається, що ми здатні чинити великі справи, щоби переконатися, що природа збережена для майбутніх поколінь", — каже Стів Монфорт, директор Національного зоопарку та природоохоронного інституту Смітсоніана.

За три місяці панденя набрало вже 5 кілограмів. У Штатах тваринка проведе ще чотири роки. Потім її повернуть до Китаю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація