У Ватикані розкопали могилу, де сподівалися знайти рештки зниклої 30 років тому дівчини, – вона виявилася порожньою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Справа, тривалістю у тридцять років, вкотре зайшла у глухий кут.

Сьогодні на Тевтонському кладовищі у Ватикані розкопали поховання, у якому сподівалися знайти рештки зниклої 1983 року доньки працівника Святого престолу Емануели Орланді. Воно виявилося порожнім.

Про це повідомляє AFP.

У могилі не знайшлося навіть решток двох принцес, похованих там 1836 та 1840 років.

"Жодних людських решток або поховальних урн знайти не вдалося", - зазначається у повідомленні. Що саме трапилося - незрозуміло. 

У Ватикані пообіцяли перевірити інформацію щодо будь-яких робіт у регіоні, щоб з'ясувати, що могло трапитися з кістками.

"Проводяться документальні перевірки щодо структурних втручань, які відбувалися в цьому районі наприкінці 19-го та у другій половині 20-го століть", - йдеться у заяві Ватикану. 

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, 15-річна донька співробітника Святого престолу Емануела Орланді зникла за загадкових обставин 22 червня 1983 року.  Обставини трагедії марно намагалися з'ясувати впродовж останніх тридцяти років.

Проте нещодавно родичі Емануели отримали анонімне повідомлення, що натякнуло, що тіло дівчинки може бути поховане у могилі на Тевтонському кладовищі у Ватикані – ділянці, де зазвичай ховають французів, австрійців та данців.

Над місцем захоронення встановлено статую мармурового янгола, що вказує пальцем донизу. "Дивіться, куди вказує янгол", - йшлося у анонімному листі. 

ВідеоМоторошне зникнення Мадлен Макканн: що з нею сталося

Для родини лікарів з Британії це мали бути приємні канікули разом з дітьми у Португалії. Але в передостанній день все перетворилося на суцільний жах - їхня трирічна донечка  зникла. Відтоді про Мадлен Макканн ніхто не чув. 12 років тому ця історія облетіла усі світові ЗМІ. Справу розслідували 40 детективів. Але з’ясувати, що ж трапилося з дитиною, так і не вдалося.

Моторошне зникнення Мадлен Макканн: що з нею сталося

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції