У Ватикані відбулася акція на підтримку Папи Римського

Віруючі з усіх кінців Італії прибули до Риму, щоб продемонструвати підтримку Святому престолу, який останнім часом став об'єктом жорсткої критики в світі через гучний скандал, пов'язаний з педофілією.

Понад сто тисяч католиків зібралися у Ватикані на акцію в підтримку Бенедикта XVI, чий понтифікат був затьмарений скандалами, пов'язаними зі священиками-педофілами.

За ініціативою ряду громадських і релігійних організацій, віруючі прибули до Риму з усіх кінців Італії, щоб продемонструвати підтримку Святому престолу, який останнім часом став об'єктом жорсткої критики в світі через гучний скандал, пов'язаний з педофілією.

На знаменитій колонаді Берніні учасники цієї незвичайної акції зміцнили величезний транспарант "Разом з Папою". В руках у маніфестантів були різні гасла, в тому числі, зі словами самого понтифіка: "Не бійтеся, Ісус переміг зло".

Бенедикт XVI, який у п'ятницю ввечері повернувся до Ватикану з апостольської поїздки до Португалії, під час традиційної недільної проповіді щиро подякував віруючих "за цю прекрасну і спонтанну маніфестацію віри і солідарності".

"Дорогі друзі, сьогодні ви демонструєте велику любов і глибоку близькість Церкви та італійського народу до Папи і ваших священикам, які щодня піклуються про вас", - сказав понтифік, звертаючись до присутніх з вікна свого кабінету в Апостольському палаці.

"Цим ворогом, якого слід боятися і з яким потрібно боротися, є гріх, духовне зло, часом, на жаль, заражаються і члени Церкви", - сказав Папа Римський.

Бенедикт XVI запросив священиків з різних країн у червні відвідати Рим, щоб вони могли від свого імені висловити підтримку Римсько-католицької церкви.

Нагадаємо, скандал навколо звинувачень у приховуванні педофілів на адресу вищих ієрархів Римської католицької церкви вибухнув в березні 2010 року. Журналісти газети The New York Times звинуватили сановників в тому, що ті протягом багатьох років замовчували факти сексуальних злочинів серед священиків, у тому числі вчинені щодо неповнолітніх.

Читайте також:

Папа Римський визнав "страхітливі" проблеми католицької церкви

На Папу Римського подали до суду за сексуальне насильство

Папа Римський заснув під час меси

Папа Римський засудив гомосексуальні шлюби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: