У вбивстві командувача військами повстанців звинуватили "Аль-Каїду"

Муаммар Каддафі заявив, що командувача повстанськими війьками вбила Аль-Каїда.

За смертю командувача Лівійської визвольною армією генерал-майора Абдель-Фаттахов Юніса стоїть терористична мережа "Аль-Каїда". Про це, як передає Agence France-Presse, заявив представник лівійського лідера Муаммара Каддафі.

На думку Тріполі, вбивством Юніса "Аль-Каїда" хотіла позначити свою присутність у східній Лівії, підконтрольній повстанцям.

Більше того, як заявив представник Каддафі Муса Ібрагім, члени Національної ради перехідного (НПС) знали про виконавця вбивства, але "не могли нічого зробити, так як налякані 'Аль-Каїдою'". Таким чином, вбивство Юніса - доказ того, що НПС втратив контроль над Бенгазі.

Нагадаємо, що Абдель-Фаттах Юніс помер 28 липня при дуже дивних обставинах. За однією з версій, Юніса, який у минулому був міністром внутрішніх справ при Каддафі, вбили урядові диверсанти, за іншою - самі повстанці, запідозривши його в зраді.

Раніше Каддафі вже не раз заявляв про зв'язок своїх опонентів з "Аль-Каїдою". Зокрема, він вважає, що безлади в лівійських містах були організовані представниками цієї організації.

Як відомо, акції протесту проти влади полковника Муаммара Каддафі розпочалися на сході Лівії в середині лютого 2011 року і незабаром переросли у громадянську війну. Повстанці створили Національну перехідну раду з центром в Бенгазі.

Читайте також:

У Лівії вбили командувача військами повстанців

Лідер повстанців дозволив Каддафі залишитися в Лівії

США заявили про готовність надати притулок Каддафі

Лівійські повстанці готують до бою 7-річних хлопчиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: