Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії прихильника ІД засудили до довічного ув'язнення за підготовку замаху на принца Джорджа

Він також підготував ціле керівництво для терористів-одинаків під назвою "Самотній моджахед».

Прихильник ІД у Великій Британії засуджений до довічного ув'язнення через підготовку замаху на чотирирічного принца Джорджа.

Про це повідомляє Sky News.

Для поширення своїх ідей 32-річний безробітний веб-дизайнер Хуснайн Рашид використовував секретний чат в Telegram. У ньому він, зокрема, опублікував назву й адресу школи, в якій навчається син герцога і герцогині Кембриджської, а також поширював заклики до нападів на Джорджа та інших членів королівської сім'ї.

Він також підготував ціле керівництво для терористів-одинаків під назвою "Самотній моджахед".

Рашид ділився з читачами різноманітними практичними міркуваннями. Зокрема, після теракту біля стадіону Vodafone у Стамбулі він запропонував вибрати стадіон у Британії, придатний для наступної атаки. Іншого разу він опублікував карту Шостої авеню з підписом "Парад на честь Геллоуїна в Нью-Йорку. Ви підготувалися? Зворотний відлік пішов". В якості однієї з цілей для замаху він пропонував посла М'янми у Великобританії (у зв'язку з новинами про утиски мусульман рохінджа в цій країні).

Слідство також з'ясувало, що Рашид підтримував контакти з терористами ІД і хотів поїхати до Сирії для того, щоб прилучитися до бойовиків.

ВідеоКим буде принц Джордж, якщо не стане королем

У чотирьохрічного спадкоємця британської корони вже є "план Б". Про стратегії сина Вільяма – дивіться в сюжеті.

Ким буде принц Джордж, якщо не стане королем

Він був заарештований в листопаді у власному будинку в Ланкаширі; спочатку заявляв про свою невинність, однак пізніше зізнався у тому, що справді закликав людей до скоєння терактів і вступу в ІД.

Нагадаємо, що раніше малюк принц Джордж познайомився зі своїми маленькими підданими.

Вибір редакції