У Великій Британії призначили нового міністра з питань Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посаду обійняв молодший міністр з питань охорони здоров’я Великої Британії.

У Великій Британії призначили нового міністра з питань Brexit - ним став заступник міністра охорони здоров'я і соціального захисту Стівен Барклі.

Про це повідомила у Twitter повідомила канцелярія прем'єр-міністра Терези Мей.

Барклі замінить на цій посаді Домініка Рааба, який напередодні подав у відставку на тлі розбіжностей щодо пунктів ухваленої між сторонами угоди про вихід Британії з ЄС. Рааб заявив, що він не погоджується із вирішенням питання Північної Ірландії, а також тим, що ЄС має право вето на вихід Британії із Євросоюзу.

Барклі - депутат парламенту Британії від округу Північно-Східний Кембриджшир і, як стверджують ЗМІ, є переконаним прихильником Brexit. 

Нагадаємо, ввечері 14 листопада уряд Британії після більше п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні завірили переговірники від ЄС та Великої Британії.

Нагадаємо, що Велика Британія офіційно вийде зі складу Євросоюзу наприкінці березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції