Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії стартувала кампанія за другий референдум щодо Brexit

І консерватори, і лейбористи раніше відкидали можливість другого референдуму.

Британські актори, бізнесмени й політики, а також члени парламенту, почали кампанію за проведення "народного референдуму" щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу за підсумками переговорів Лондона з Брюсселем.

Про це інформує BBC.

Рух "Народне голосування" (People's Vote) має намір об'єднати групи, які налаштовані проти Brexit. Кампанія наполягає, що останнє слово щодо виходу Британії з ЄС має сказати населення, а не члени парламенту.

ВідеоБританські юристи оскаржують Brexit у суді

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

Британський міністр закордонних справ Борис Джонсон, який очолював кампанію за Brexit, відповів на заклики до другого референдуму тим, що народне голосування вже відбулося.

І консерватори, і лейбористи раніше відкидали можливість другого референдуму.

У червні 2016 року 51,9% британців на референдумі проголосували за вихід із ЄС, 48,1% - проти.

Британія формально перестане бути членом Євросоюзу у березні 2019 року, і сторони сподіваються досягти угоди до жовтня, аби у європейського і британського парламентів було достатньо часу для її ратифікації.

Нагадаємо, раніше Європейський Союз і Велика Британія розпочали другий етап переговорів щодо виходу країни з числа учасників континентальної спільноти. Президент Європейської Ради Дональд Туск, однак, не виключав призупинення процесу виходу Великої Британії зі складу ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції