У Великій Британії виключили з партії політика, який збирався поїхати до анексованого Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лібертаріанська партія Великої Британії виключила Білла Етріджа.

Політика Білла Етріджа виключили з Лібертаріанської партії Великої Британії після того, як стало відомо про його намір очолити делегацію британських політиків і підприємців в окупований Крим.

Про це повідомляє Російська служба BBC.

В партії вважають, що поведінка політика завдає шкоди репутації політсили.

"Ми направили пану Етріджу на підпис компромісну угоду, що передбачає його вихід із партії 29 березня 2019 року. Він відмовився підписати угоду, але згодом відправив лист, в якому підтвердив, що піде з партії 29 березня", - зазначили в партії.

Окрім цього, за словами голови Лібертаріанської партії, начальник секретаріату Етріджа Пол Бортвуд, який планував поїхати в Крим, також виключений з партії.

Нагадаємо, 14 лютого співголова фонду "Ялтинський міжнародний економічний форум" Андрій Назаров заявив, що на так званий форум мають приїхати президент Сирії Башар Асад і французький політик, лідерка партії "Національне об'єднання" Марін Ле Пен.

ВідеоНевдоволений російською владою в Криму чоловік облив пам'ятник "зеленим чоловічкам" фарбою

У Сімферополі червоною фарбою облили пам'ятник так званим "зеленим чоловічкам". Окупаційна поліція затримала чоловіка напідпитку - свій вчинок він пояснив невдоволенням російською владою в Криму. Пам'ятник встановили поблизу парламенту анексованого півострова два з половиною роки тому. 

Невдоволений російською владою в Криму чоловік облив пам'ятник "зеленим чоловічкам" фарбою

Залиште свій коментар

Вибір редакції