У Великій Британії запровадять нову міграційну систему - Politico

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Британії прийматимуть за балами.

Кабінет міністрів Бориса Джонсона у Великій Британії підтримав введення від наступного року нової імміграційної системи.

Про це 14 лютого пише Politico.

Зазначачається, що, починаючи від 2021 року, система буде заснована на балах. Джонсон наголосив, що імміграційна реформа, яка буде презентована в парламенті у березні, дозволить країні залишатися "відкритою та гостинною для талантів", але водночас менш залежною від "низькокваліфікованої робочої сили".

"Уряд Бориса Джонсона схвалив запровадження з наступного року імміграційної системи, яка базується на балах. Вона має на меті зменшити залежність Великої Британії від низькооплачуваних працівників з-за кордону", - пише видання.

Згідно з новою системою, кандидати отримають більше балів, якщо вони подадуть заявку на роботу в критично важливих державних секторах, таких як охорона здоров'я й освіта. Також ураховуватиметься знання англійської мови, рівень освіти, вік і бажання працювати за межами Лондона.

Нагадаємо, Велика Британія офіційно перестала бути членом Європейського союзу опівночі за центральноєвропейським часом. У Лондоні на цей момент була 23 година 31 січня 2020 року, а в Києві - перша година ночі 1 лютого.

До кінця 2020 року між ЄС та Британією діятиме перехідний період. У цей час сторони мають домовитися про подальші основні принципи співпраці та вирішити спірні моменти. На цей період британці фактично лишатимуться в усіх економічних та митних союзах ЄС, однак не матимуть впливу на жодні рішення Європейського союзу.

Після завершення перехідного періоду Британія матиме змогу вести самостійну внутрішню та зовнішню політику, укладати торговельні та інші угоди. До цього британці йшли 4 роки, проголосувавши за вихід з ЄС ще влітку 2016 року.

Детальніше про історію виходу Британії із ЄС, принципи перехідного періоду, а також чого чекати Україні від Brexit читайте за посиланням.

Відео Наслідки Brexit: чому британське суспільство розкололось, і чого очікувати він нової політики уряду

Половина британців святкувала вихід з Євросоюзу як Новий рік, а інша - вважає це катастрофою. Журналісти ТСН.Тижня говорили і з тими, і з іншими. А також з поляками, яких у Лондоні ледь не звинувачують у Brexit.  

Наслідки Brexit: чому британське суспільство розкололось, і чого очікувати він нової політики уряду

Залиште свій коментар

Вибір редакції