Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Великій Британії затримали членів ультраправої расистської організації

Партія прославилася расовою нетерпимістю та дискримінацією сексуальних меншин.

У Великій Британії поліція затримала шестеро осіб, серед яких 5 чоловіків і жінка, котрих підозрюють у членстві у забороненій ультраправій расистській партії "Національна дія".

Про це повідомляє Sky News.

"Вони затримані через підозру у причетності до підготовки або підбурювання до вчинення терористичного акту за частиною 41 Закону про тероризм 2000-го року на підставі підозри у членстві у забороненій організації (Національна дія) за частиною 11 Закону про тероризм", - йдеться у повідомленні.

Серед затриманих: 26-річний чоловік із Кембриджа, 21-річний - із Бенбері, 28-річний - із Вулвергемптона, 26-річний - із Лестера та 24-річний чоловік із Стокпорта. З ними також затримано жінку 37 років із Бенбері.

Як відомо, партія "Національна дія" у Великій Британії славиться нетерпимістю до іноземців, особливо з темним кольором шкіри. Вони також виступають проти гомосексуалізму і вдаються до протизаконних дій у своїх акціях. Одного разу під час протесту члени організації закидали пам'ятник південноафриканського лідера боротьби з апартеїдом Нельсона Мандели бананами. Відомо, що найбільше свою ідеологію партія поширює через університети.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції