У Великобританії через кризу закривається по сім пабів на день

Кожного тижня у Великобританії закриваються 52 пивних заклади, через що втрачають роботу тисячі людей.

Більше семи пабів закривається в середньому на добу у Великобританії, такі дані оприлюднила Британська асоціація пива і пабів (BBPA). Темпи скорочення числа британських пивних в першому півріччі 2009 року прискорилися на третину в порівнянні з попередніми шістьма місяцями.

Важкі часи для британських пабів настали ще два роки тому, коли в країні була введена заборона на куріння в громадських місцях. Деякі курці просто перестали ходити в паби. Потім підвищилися податки на продаж алкоголю, і ось тепер - рецесія.

За статистикою, кожного тижня в країні закривається в середньому 52 паби. Це своєрідний рекорд. Такими темпами пивні заклади в Британії не закривалися навіть за часів Другої Світової.

Передбачають, що через закриття пабів в перспективі постраждає і економіка країни. Підраховано, що держскарбниця за рік недоотримає податків на 254 мільйони фунтів.

Крім того, зараз відомо, що роботи вже втратило понад 20 тисяч людей. Це означає, що державі доведеться утримувати їх - в цілому, це півтора мільйони фунтів стерлінгів на тиждень.

Читайте також:

Коневі - завсіднику пабу - вказали на двері

В Туреччині заборонили курити в барах та клубах

Російські казино переїжджають до Білорусі

У Німеччині заборона на куріння знизила споживання пива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: