У Великобританії найбільше підлітків йдуть на аборт

Великобританія на першому місці за ростом підліткової вагітності та повторних абортів.

Все більше англійок стають мамами в ранньому віці та наважуються на аборт. Протягом останніх 15 років у Великобританії відмічено ріст повторних абортів серед дівчат до 20 років. Експерти Університету Ноттінгему вимагають від національних служб охорони здоров`я і урядовців прийняти термінові заходи з вдосконалення консультаційних і профілактичних програм статевого виховання і підвищити інформаційну обізнаність школярів про сучасні методи контрацепції.

Великобританія з 1991 по 2007 рік посідає перше місце серед країн Західної Європи за статистикою підліткової вагітності і повторних абортів. Той факт, що переважна більшість пологів серед підлітків є зареєстрованими поза шлюбом, створює труднощі для визначення точної статистики юних матерів, які народжують другу дитину або роблять другий аборт до повноліття, зазначають фахівці.

Британські фізіотерапевти стурбовані такою негативною тенденцією, оскільки вагітність і особливо декілька абортів в ранньому віці несприятливо позначаються на репродуктивному і загальному жіночому здоров’ї. 

Читайте також:

Батьки продали немовля через Інтернет

Китайці хочуть народжувати більше дітей

Обама відміняє укази Буша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: