У Великобританії проповідника заарештували за те, що назвав геїв грішниками

Християнський проповідник Дейл Макальпін процитував Перше послання до Коринтян апостола Павла, після чого потрапив до рук поліції.

Християнський проповідник Дейл Макальпін зарештований в британському місті Уокінг за те, що слідом за апостолом Павлом назвав гомосексуалізм гріхом.

42-річний баптист проповідував на вулиці, стоячи на невисокій драбині, ведучи мову про десять заповідей Божих, коли до нього підійшла жінка і завела розмову про віру.

Макальпін, перераховуючи гріхи, викладені апостолом Павлом у Першому посланні до Коринтян, також нагадав, що той називав гомосексуалізм гріхом.

Коли жінка пішла, до проповідника підійшов поліцейський і, повідомивши про скаргу на нього за висловлювання гомофобского характеру, провів Макальпіна в поліцейський відділок. Знявши з проповідника свідчення і відбитки пальців, взявши аналіз на ДНК, його відпустили під заставу.

Нагадаємо, що це далеко не єдиний випадок арешту проповідників у Британії за оголошення гомосексуалізму гріхом. Багато хто вже заявляє, що свобода релігії, як і свобода слова, в Англії вже знаходиться під загрозою.

У лютому 2010 року в Колчестері був зарештований 62-річний проповідник Пол Шоу після скаргу на нього за висловлювання проти гомосексуалізму. Проте суд, який відбувся над ним у березні, не зміг навіть приступити до розгляду цієї справи, так як не було жодних свідків і письмових заяви на зарештованого проповідника.

У 2008 році в Гейнсборо християнський проповідник Енді Робертсон був звинувачений поліцейськими в тому, що, публічно заявляючи про гріховність мужолозтва, він порушив закон.

У 2006 році в Південному Уельсі проповідник Стефан Грін був зарештований під час гей-фестивалю в Кардифі, коли він роздавав гомосексуалістам євангельські трактати. Поліція заявила, що Гріна заарештували за те, що в цих буклетах містилися цитати з Біблії про гомосексуалізм.

Нагадаємо, у своєму першому посланні до Коринтян апостол Павло, справді, згадує гомосексуалізм. Він перераховує ряд непотребств різного роду, закликаючи християн не брати участь у них і не обманюватися - мужоложники, (гомосексуалісти) Царства Божого не успадкують. Апостол Павло називає гомосексуалізм протиприродною річчю. За його словами, гомосексуалізм суперечить задуму Божому щодо людей.

Читайте також:

Півчий собору Святого Петра поставляв ватиканському раднику товар для любовних утіх

Ватикан: геї і транссексуали в рай не потраплять

Разом з геями у Литві забороняють НЛО, Христа і Діда Мороза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: