У Венесуелі через відмову показувати Чавеса відключені кабельні телеканали

Назви відключених кабельних телеканалів не уточнюються, проте, серед них перебуває опозиційний канал.

Венесуельські провайдери під тиском влади припинили мовлення низки кабельних телеканалів, опозиційних президенту Уго Чавесу. Телеканали обвинувачуються в порушенні нових правил мовлення, які зобов'язують транслювати виступу глави держави.

Назви відключених кабельних телеканалів не уточнюються, проте, серед них перебуває опозиційний канал Radio Caracas Television, або RCTV, який перейшов на кабельне мовлення в 2007 році після того, як Чавес відмовився продовжити його аналогову ліцензію.

RCTV не став транслювати мову Чавеса, з якою президент в суботу, 23 січня, звернувся до своїх прихильників на мітингу. Голова державного агентства з телемовлення Діосдадо Кабелло (Diosdado Cabello) заявив у цьому зв'язку, що жоден з телеканалів не має права порушувати закон.

Крім відмови показувати виступ Чавеса, Кабелло звинуватив кабельні телеканали в тому, що в програмах, що містять сцени насильства або сексуальні сцени, відсутнє відповідне попередження. Крім того, за його словами, в середині дня канали транслюють мильні опери, замість того щоб пускати телепрограми для дітей, як це передбачено правилами мовлення.

Керівництво RCTV заявило свій протест, зазначивши в офіційному зверненні, що державне агентство з телемовлення не має ніякого права наказувати провайдерам відключати від мовлення ті чи інші телеканали. За даними уряду Венесуели, до мережі кабельного телебачення підключено 37 відсотків домогосподарств. Представники приватних телевізійних компаній стверджують, що кількість глядачів кабельного телебачення майже в два рази вище.

Читайте також:

Президент Венесуели пред'явив ультиматум світовому автопрому

Чавес закликав збройні сили Венесуели "готуватися до захисту батьківщини"

Чавес перейменував найвищий у світі водоспад

Уго Чавес звинуватив американців у порушенні кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: