У Венесуелі черговий блекаут: від електрики вимкнули 19 із 24 штатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також без електроенергії лишилась столиця.

У Венесуелі стався черговий блекаут – від електроенергії відімкнули 19 із 24 штатів, а також столицю країни Каракас.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

У столиці зупинилось метро, людям довелось навпомацки шукати вихід із підземки і діставатись додому пішки. Через відімкнені світлофори утворились численні затори. Темрява поглинула і аеропорт, кілька рейсів - відтермінували.

Перебої зі світлом розпочалися вчора в обід. Серед основних причин називають застарілі електромережі, які просто не витримують напруги. Нині комунальники намагаються відновити постачання електрики, щоправда - скільки часу на це знадобиться - прогнозувати не беруться.

Нагадаємо, на початку березня у Венесуелі майже тиждень були серйозні перебої з електропостачанням, пов'язані з саботажем на найбільшій гідроелектростанції. Криза сильно вдарила по низці регіонів. Тому у населення не вистачало питної води та їжі. У зв'язку з цим парламент Венесуели оголосив у країні надзвичайний стан. Лідер опозиції Хуан Гуайдо закликав своїх прихильників до маршу на столицю країни Каракас.

Відео Блекаут у Венесуелі: електрику вимкнули у 19 із 24 штатів

У столиці країни - Каракасі - зупинилось метро, людям довелось навпомацки шукати вихід із підземки і діставатись додому пішки. Через відімкнені світлофори утворились численні затори. Темрява поглинула і аеропорт, кілька рейсів відтермінували. Серед основних причин називають застарілі електромережі, які просто не витримують напруги.  

Блекаут у Венесуелі: електрику вимкнули у 19 із 24 штатів

Залиште свій коментар

Вибір редакції