У Венесуелі лідеру опозиції на 15 років заборонили політичну діяльність

Таке рішення влада країни ухвалила після низки протестів, опозиціонер Капрілес закликав людей вийти на нові мітинги.

Влада Венесуели видала 15-річну заборону на здійснення політичної діяльності одному з лідерів опозиції, губернатору штату Міранда Енріке Капрілесу.

Про це опозиціонер повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Повідомляю країні і міжнародній громадській думці, що мені наразі повідомили про заборону (на політичну діяльність) терміном на 15 років", — написав Капрілес. Подробиць політик не додав.

Однак, зголом Капрілес закликав своїх прихильників вийти на нові протести проти рішення влади заборонити йому політичну діяльність на 15 років.

Відзначимо, що напередодні в Венесуелі відбулися масові акції протесту проти політики влади. В ході них тільки в Каракасі постраждали щонайменше 18 осіб, передає AFP.

Раніше опозиція також влаштувала масові демонстрації на вулицях Каракаса. Поліція застосувала для розгону протестувальників сльозоточивий газ і водомети. За словами Хуліо Борхеса, спікера контрольованої опозицією Національної асамблеї, тоді постраждало щонайменше 50 осіб.

"Народ голодний!": у Венесуелі продовжують протестувати проти Мадуро

Приводом для акцій протесту стало рішення Верховного суду, який минулого тижня наділив президента Ніколаса Мадуро повноваженнями діяти фактично в обхід парламенту, а також оголосив про те, що бере на себе функції Національної асамблеї. Пізніше вищий судовий орган послухав заклик Ради безпеки країни і переглянув рішення, що стосується виконання ним парламентських функцій.

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро звернувся до ООН з проханням про надання ліків. На думку Мадуро, ООН найкраще знає, як відновити продуктивність фарміндустрії.

Зазначимо, наразі Венесуела перебуває в глибокій економічній кризі від часу різкого падіння світових цін на нафту, що призвело до дефіциту продовольства і гіперінфляції. 

У венесуельських магазинах почали зважувати купюри під час оплати за товари

Через девальвацію та гіперінфляцію, чимало продавців вирішили, що простіше гроші зважити, аніж порахувати. А от покупцям по продукти доводиться йти з мішками, замість гаманців. Офіційні дані про інфляцію влада країни приховує. Неофіційно, вона може сягати півтори тисячі відсотків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: