У Венесуелі лідеру опозиції на 15 років заборонили політичну діяльність

Таке рішення влада країни ухвалила після низки протестів, опозиціонер Капрілес закликав людей вийти на нові мітинги.

Влада Венесуели видала 15-річну заборону на здійснення політичної діяльності одному з лідерів опозиції, губернатору штату Міранда Енріке Капрілесу.

Про це опозиціонер повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Повідомляю країні і міжнародній громадській думці, що мені наразі повідомили про заборону (на політичну діяльність) терміном на 15 років", — написав Капрілес. Подробиць політик не додав.

Однак, зголом Капрілес закликав своїх прихильників вийти на нові протести проти рішення влади заборонити йому політичну діяльність на 15 років.

Відзначимо, що напередодні в Венесуелі відбулися масові акції протесту проти політики влади. В ході них тільки в Каракасі постраждали щонайменше 18 осіб, передає AFP.

Раніше опозиція також влаштувала масові демонстрації на вулицях Каракаса. Поліція застосувала для розгону протестувальників сльозоточивий газ і водомети. За словами Хуліо Борхеса, спікера контрольованої опозицією Національної асамблеї, тоді постраждало щонайменше 50 осіб.

Фотогалерея "Народ голодний!": у Венесуелі продовжують протестувати проти Мадуро (3 фото)

Приводом для акцій протесту стало рішення Верховного суду, який минулого тижня наділив президента Ніколаса Мадуро повноваженнями діяти фактично в обхід парламенту, а також оголосив про те, що бере на себе функції Національної асамблеї. Пізніше вищий судовий орган послухав заклик Ради безпеки країни і переглянув рішення, що стосується виконання ним парламентських функцій.

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро звернувся до ООН з проханням про надання ліків. На думку Мадуро, ООН найкраще знає, як відновити продуктивність фарміндустрії.

Зазначимо, наразі Венесуела перебуває в глибокій економічній кризі від часу різкого падіння світових цін на нафту, що призвело до дефіциту продовольства і гіперінфляції. 

ВідеоУ венесуельських магазинах почали зважувати купюри під час оплати за товари

Залиште свій коментар